K2 Klima

O nas

Od 2014 roku osobiście zamontowaliśmy kilkadziesiąt urządzeń w mieszkaniach i domach naszych klientów, w związku z tym możemy pochwalić się niezbędnym w branży doświadczeniem. Każdego dnia wyceniamy montaż klimatyzacji na terenie Wrocławia i okolic, zarówno wirtualnie na podstawie przesłanych zdjęć pocztą elektroniczną, jak i osobiście u klienta jeśli zakres planowanej instalacji jest obszerny i wielowarstwowy. Cechuje nas kilka fundamentalnych aspektów, przede wszystkim konkurencyjna cena na galopującym wrocławskim rynku usług, jak również szybkość wykonania usługi. Przywiązujemy dużą wagę do umówionych terminów montaży, także ewentualne przesunięcia w kalendarzu mogą wystąpić jedynie na prośbę klienta bądź z uwagi na brak danego produktu u naszych dostawców.

Konkurencyjne ceny generowane są ilością zamawianych urządzeń, w dużej mierze bezpośrednio u producentów, także to stwarza nam przewagę uzyskania bardzo korzystnych cen, co oczywiście przekłada się na finalną wycenę kompleksowej usługi.

Nasza dewiza – Dbamy o Twój komfort – dotyczy wielu aspektów, charakteryzujących dzisiejsze urządzenia klimatyzacyjne. Oprócz fundamentalnej kwestii chłodzenia naszych pomieszczeń w upalne dni, urządzenia te mogę również pełnić między innymi funkcję grzewczą w okresie jesienno-zimowym – jest to o tyle wygodne, że możemy dogrzać tylko pomieszczenia, które tego w danym momencie wymagają, ale również funkcję oczyszczania powietrza w naszych domach z uwagi na zawarte w nich filtry, co jest istotne zwłaszcza (ale nie tylko) w przypadku alergii naszej lub naszych pociech.

Co jest również istotne, większość urządzeń klimatyzacyjnych ma wbudowany moduł wi-fi, co pozwala na zdalne dostosowanie temperatury w naszym domu/ mieszkaniu, a więc na przykład wiedząc, że po pracy wracamy do domu o godzinie 17, możemy włączyć zdalnie klimatyzację za pomocą naszego smartfona odpowiednio wcześniej, np. o godzinie 15 – mamy wówczas uzyskanie efektu komfortowej temperatury naszych pomieszczeń od razu po powrocie do domu.

W związku z zakładaną redukcją emisji gazów cieplarnianych Unia Europejska zaktualizowała przepisy w tym zakresie wprowadzając dyrektywy zobowiązujące przedsiębiorców montujących i serwisujących urządzenia klimatyzacyjne do posiadania dedykowanych uprawnień – firma K2-Klima posiada takie właśnie najbardziej aktualne certyfikaty.

Zajmujemy się również montażem, serwisem i konserwacją kotłów gazowych na terenie Wrocławia i okolic, w związku z czym zachęcamy do kontaktu również w tej kwestii.

Wyślij do nas
darmowe zapytanie

Masz pytania? Szukasz fachowców którzy pomogą Ci w montażu klimatyzacji? A może chcesz wykonać naprawę lub przegląd. Napisz do nas chętnie odpowiemy na pytania.