K2 Klima

Instalacja i przegląd klimatyzacji

Chcemy w sposób profesjonalny i rzetelny zadbać o komfort termiczny Twój oraz Twoich bliskich. Domowa klimatyzacja to już niemal standardowe wyposażenie nowopowstałych budynków mieszkalnych. Nic w tym dziwnego – odpowiedni montaż i serwis instalacji nie tylko przynosi ulgę w upalne dni, ale także pozytywnie wpływa na zdrowie wszystkich domowników. Zapewnia czyste i świeże powietrze.

Przegląd oraz czyszczenie klimatyzacji realizujemy na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy fachową i sprawną obsługę. Wyróżnia nas terminowość, specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie. Nie narażamy naszych klientów na dodatkowe koszty. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów.

Domowa klimatyzacja – przystępna cena, najwyższa jakość

Wykonujemy montaż, serwis oraz naprawę wiszących urządzeń gazowych. Oferujemy czyszczenie instalacji, przegląd roczny oraz prace konserwacyjne. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy Wrocławia oraz pobliskich miejscowości. Zapewniamy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Instalujemy także systemy kominowe, czujniki zewnętrzne oraz termostaty pokojowe.

Docieramy do klienta pod wyznaczony adres oraz w umówionym terminie. Wyszkolona kadra zachowuje wszelkie normy jakości oraz obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Łączymy sprawną realizację zleceń oraz optymalne koszty dla klientów. Istnieje możliwość darmowego przygotowania wyceny oraz wykonania oględzin. Zapraszamy do kontaktu – znajdziesz nas we Wrocławiu.

Montaż klimatyzacji

Zajmujemy się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Wrocławia i okolic – do 40km od granic administracyjnych Wrocławia, a więc region: Wrocław, Oława, Oleśnica, Brzeg, Brzeg Dolny, Środa Śląska, Trzebnica, Sobótka, Oborniki Śląskie, Jelcz-Laskowice, Strzelin i wiele innych pomniejszych miejscowości okalających Wrocław.

Pomożemy w doborze urządzenia adekwatnego do warunków i metrażu Twojego mieszkania/ domu, jak również urządzenia na miarę możliwości finansowych.

Pomiar i wycena – gratis. Usługa może zostać wyceniona zdalnie, a więc korzystając z nadesłanych pocztą elektroniczną zdjęć – jest to bardzo pomocne w przypadku montażu nieskomplikowanych układów klimatyzacyjnych, czyli np. w przypadku montażu w mieszkaniu, gdzie istotny jest głównie metraż, miejsce usytuowania urządzenia wewnętrznego w mieszkaniu, jak również miejsce usytuowania urządzenia zewnętrznego (agregatu), który w mieszkaniach montowany jest przeważnie na balkonach. W większości przypadków umiejscowienie agregatu na balkonie pozwoli zaoszczędzić wiele czasu potrzebnego na uzyskanie zgody administracji czy wspólnot mieszkaniowych na powieszenie agregatu na elewacji budynku/bloku. W takiej sytuacji 3-4 zdjęcia oraz rozmowa telefoniczna, podczas której można ustalić wiele szczegółów, zazwyczaj wystarcza do wykonania wstępnej wyceny. Jest to również istotne z punktu widzenia naszego czasu i możliwości (bądź niemożliwości) dojechania, zwłaszcza w rejony oddalone od Wrocławia o kilkadziesiąt kilometrów. Jeśli natomiast sytuacja wymaga osobistego zweryfikowania warunków montażu, przeważnie w przypadku bardziej skomplikowanych instalacji klimatyzacyjnych, wówczas osobiście przyjedziemy w celu analizy niezbędnej do wykonania wyceny.

Serwis klimatyzacji (konserwacja)

Standardowa konserwacja zakłada weryfikację ogólnego stanu urządzeń (wewnętrznego i zewnętrznego – agregatu) oraz instalacji klimatyzacji. Zawiera się w tym zatem:

  • czyszczenie filtrów (w skrajnych przypadkach wymiana)
  • sprawdzenie szczelności układu detektorem
  • sprawdzenie ilości czynnika w układzie – jeśli jest go za mało, wówczas należy go uzupełnić za pomocą specjalistycznego sprzętu. Tutaj pojawi się również pytanie z jakiego powodu brakuje czynnika – prawdopodobna jest nieszczelność układu, co wykaże analiza detektorem.
  • weryfikacja stanu wentylatorów – często podczas rutynowej pracy klimatyzacji do wewnątrz urządzenia dostają się przedmioty niepożądane typu włosy, sierść czy inne ciała obce, które mogą skutkować uszkodzeniem skraplacza.
  • sprawdzenie połączeń elektronicznych
  • czyszczenie urządzeń środkami bakteriobójczymi i grzybobójczymi – wskazanymi do użycia wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych
  • sprawdzenie drożności systemu odpływu skroplin

Wyślij do nas
darmowe zapytanie

Masz pytania? Szukasz fachowców którzy pomogą Ci w montażu klimatyzacji? A może chcesz wykonać naprawę lub przegląd. Napisz do nas chętnie odpowiemy na pytania.